Sorularla Burçlar

  • Koç burcu olup kararlı olmayan ya da Terazi burcu olup kararlı olan birini gördünüz mü? (Koç ve Terazi zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)
  • Hiç Boğa kadını olup güzel yemek yapamayan gördünüz mü? Ya da Yengeç olup gurme olmayan? (Ay; beslenmeyle ilgilidir. Yengeç’te yöneticidir, Boğa’da yücelir.)
  • Hiç değişime eğilimi olmayan bir Akrep ya da alışkanlıklarını değiştirmeye açık bir Boğa gördünüz mü?  (Boğa ve Akrep zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)
  • Başak burcu olup analiz yapmayan ya da Balık burcu olup bütünsel düşünmeyen birini gördünüz mü? (Başak ve Balık zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)
  • İkizler burcu olup az konuşan, elinden telefonu düşürmeyen ve aynı anda birçok iş yapmayan bir İkizler gördünüz mü? Ayrıca kırtasiye malzemesi sevmeyen bir Başak burcu? (Merkür iletişimle ilgilidir.İkizler ve Başak burçlarında yöneticidir, ayrıca Başak burcunda yücelir.)
  • Hiç Yay burcu olup neşeli olmayan birini gördünüz mü? Ya da esprili olmayan bir Balık? Ya da mizah duygusu olmayan bir Yengeç? (Jüpiter’in yapıcı özellikleri arasında iyimserlik ve neşe vardır. Jüpiter Balık ve Yay burçlarında yönetici, Yengeç’te yücelen konumundadır.)
  • Hiç planlı programlı olmayan bir Oğlak, ya da plan programlı bir Yengeç gördünüz mü? (Yengeç ve Oğlak zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)
  • Yay burcu olup spontane olmayan ya da İkizler burcu olup gününü planlamayan birini gördünüz mü? (İkizler ve Yay zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)
  • Kova burcu olup arkadaş grubundan çıkmayan ya da Aslan burcu olup bireysel yaşamayan birini gördünüz mü? (Aslan ve Kova zıt burçlardır; yani zodyak kuşağında aralarında 180º’lik bir açı vardır.)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s