Nisan Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu: Son bir aydır hayatınızla ilgili aldığınız cesur kararlar varsa bunları hayata geçirmeye hazırlanacaksınız. Söylemek isteyip söylemedikleriniz varsa bu sefer bunları söyleme fırsatı bulabilirsiniz. Ay boyunca sağlınız, kişisel bakımınız ve imajınızla ilgili değişimler yapmak isteyeceksiniz. Özellikle 16’sındaki Yeni Ay bunlar için çok uygun olacak. Bu ayın diğer yarısında gündeminiz gelirlerinizde ve para konularında olacak. Lüksünüz ve zevkiniz için para biriktirmek isteyecek ve bunu başaracaksınız. Bu aynı şekilde parayı çekmenize de sağlayacak. Ay boyu kariyeriniz konusunda çok azimli ve kararlı davranacaksınız. Aklınıza geleni yapmak için beklemeyeceksiniz. 30 Nisan’daki Dolunay ile eşinizin ailesinden dolayı elinize bir para geçebilir. Ayın sonlarına doğru sezgileriniz çok kuvvetli olacak, bunu iyi değerlendirirseniz doğru adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bu ay geçmişe ait sorunları tamamen çözmek isteyeceksiniz. Duygularınızı ve içinizden geçenleri ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Geçmiş ve bilinçaltı konuları hakkında daha fazla düşüneceksiniz. Sizin kontrolünüz dışında bilgiler ve haberler kulağınıza gelebilir. 16’sındaki Yeni Ay’la beraber kendinizi ruhsal olarak şifalandırabilirsiniz. Maneviyata yönelmek inançlarınızı güçlendirecektir. Ay boyunca görüşleriniz ve değerleriniz için birileriyle mücadele ederken kendinizi bulabilirsiniz. Eforlarınız sayesinde eğitime başlayabilirsiniz. 21 Nisan’dan sonra hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Güzelliğinize güzellik katmak isteyecek ve sevecenliğinizle herkesin gönlünü kazanacaksınız. İlişkinizle dikkat çekeceksiniz. Ayın sonundaki dolunayla ilişkinizi daha olumlu hale getirme fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu ay sosyal çevrelerinizde daha atak ve girişken olacaksınız. Eski arkadaşlarınız ve dostlarınızla karşılaşabilir, uzak kaldığınız sosyal çevrelere yeniden girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde patavatsız olmak yerine onları desteklemeye çalışmalısınız. 16’sındaki Yeni Ay’la beraber yeniden umutlanacak ve bunu çevrenizle paylaşacaksınız. İdeallerinizi gözden geçirmelisiniz. Ay boyunca inançlarınız sizi koruyacak ve size güven verecek. Bir yandan da miras işleriyle uğraşabilir ve hayatınızda sizi etkileyecek ve dönüştürecek olaylar yaşayabilirsiniz. Siz ne olursa olsun özellikle 21 Nisan itibariyle kendi içinize yönelin ve ona güvenin. Huzurunuzu ve inançlarınızı ayın sonlarında ne kadar arttırırsanız bu sizi o kadar güvende hissettirir. Ay sonundaki dolunayla ise sağlık ve çalışma konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bu ay kariyerinizle alakalı önemli atılımlar yaparak, fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Önceden mesleğiniz ve statünüzle alakalı aklınıza gelen ama yapamadığınız anlaşmalar varsa bu ay yeniden önünüze çıkabilir. Meslekle alakalı konularda hevesli olmalısınız. Özellikle 16’sında Yeni Ay’la beraber statünüzle alakalı yenilikler yapabilirsiniz. Bu dönem ne kadar girişimci olursanız bu gelecek günleri o kadar olumlu etkileyecektir. Ay boyunca partnerinize ya da ortaklarınızla rekabet içine girmemeye ve hiçbir şeyi inat yapmamaya özen gösterin. Bunun yerine neden korktuğunuzu bulmaya çalışın. Ayrıca ay boyu arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz sağlamlaşacak. 21’inden sonra ideallerinizi ve arkadaşlıklarınızla olmak sizi çok iyi gelecek. Çocuk bekleyen Yengeç’ler varsa, ay sonundaki dolunay size bu konuda destek olabilir.

Aslan Burcu: Bu ay bol bol felsefi ve dini düşünecek, kafanızı bu gibi konulara yoracaksınız. Önceden başlayıp yarım bıraktığınız bir eğitime devam edebilir ya da yüksek lisansa başlamaya karar verebilirsiniz. Ayrıca uzun yolculuklar da planlayabilirsiniz. Özellikle 16’sındaki Yeni Ay’la beraber odağınız tamamen bu konular olacak. Kendini geliştirmek ve vizyonunuzu açmak için elinden geleni yapacaksınız. Kimse sizi tutamaz! Ay boyunca çalışma yerinizde tartışmalara girmemeye dikkat edin. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem verirseniz kendinizi çok güçlü hissedersiniz. Ayrıca ay boyunca yöneticilerinizle aranız çok iyi olacak ve işinize çok kıymet vereceksiniz. 21’inden sonra kariyerinizi sağlamlaştırmak ve mesleki anlamda parlamak için elinizden geleni yapın. Sonunda güvence sizi bekliyor!

Başak Burcu: Bu ay eşinizin parası ve miras gibi konular yeniden gündeme gelecek ve yapmanız gereken hesapları yapacaksınız. Acele kararlar vermek yerine beklemede kalın ve Merkür gerilemesi bittiği zaman harekete geçin. Özellikle 16’sındaki Yeni Ay’la beraber eşinizin ya da başkalarının parasını yönetme konusunda inisiyatif kullanmaya başlayacaksınız. Bu konudaki inançlarınızı yüksek tutun. Ay boyunca spor bolca zaman ayırabilirsiniz. İçinizdeki bol enerjiyi ve rekabeti hobilerinize zaman ayırarak atın. Bir yandan da, felsefeye olan ilginiz artacak ve inançlarınızı güçlendireceksiniz. 21’inden sonra yeni seyahatler ve eğitimler söz konusu olabilir. Bekarsanız yabancı biriyle yaşayacağınız aşkla konuşulmaya başlanabilirsiniz. Aşkın sınırsızlığını yaşamaya hazırlanın!

Terazi Burcu: Bu ay ilişkilerinizdeki çözemediğiniz sorunları çözmek için elinizden geleni yapacaksınız. Eskiyle alakalı kapanmayan defterler tekrar açılacak ve en sonunda düşünceleriniz netleşecek. Fazla tutkunun sadece size zarar verebileceğini unutmayın. İkili ilişkilerde önyargılı olmak yerine dürüst olmaya çalışırsanız istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. 16’sındaki Yeni Ay’la birlikte özel ilişkilerinize odağınızı verecek ve yeniliğe yer açabileceksiniz. Kuracağınız cesur diyaloglarla karşı tarafın ilgisini çekeceksiniz. Ay boyunca aileniz ve ebeveynlerinizle ufak tefek tartışmalar ve sürtüşmeler söz konusu olabilir. Öfkenizin neden olduğunu bulmaya çalışın. 21’inden sonra ise para konuları gündemde olacak. Hem elinizdekilerin, hem başkalarından gelen paraları verimli kullanmaya ve ekonomi yapmaya başlayacaksınız. Çalışın ki kazanın!

Akrep Burcu: Nisan ayında sağlığınız ve günlük rutininizle ilgili konularla tekrar ilgilenmeye devam ediyorsunuz. Bu konularda dikkatsiz olmak yerine aksine pür dikkat bir şekilde ne yapılması gerekiyorsa yapmalısınız. Check-up, çalışma düzeni ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden düzenlemelisiniz. Özellikle Ay’ın 16’sıyla çalışma yeri ve sağlık konularıyla ilgili yenlikler gündeminizde olacak. Bunu yaparken günlük hayatınızda çok hareketli olacak ve hararetli tartışmalara girmeye meyilli olacaksınız. Kardeşlerinize karşı daha şefkatli olmalısınız. İlişkileriniz ise son derece size güven vermeye devam ediyor. 21’inden sonra ortaklıklarınız ya da eşinizle ilişkilerinizi sağlamlaştıracaksınız. Kişisel işlerinizi halledip yavaş yavaş birebir çalışmalara başlayacağınız bir aydasınız.

Yay Burcu : Nisan ayında çocuk bekleyecenler ya da çocukları olanların gündemi bu gibi konularla dolu. Bekarların ise keyfi yerinde ve eskiden yaptıkları bir hobi ya da spor varsa yine başlayabilirler. 16’sı itibariyle çok daha risk alacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir döneme gireceksiniz. Aşk hayatınız renkleniyor olacak. Bunu da tabii ki çalışarak ve emeklerinizle kazandığınız para da eşlik edecek. Yeter ki para konularında hırs yapmak yerine azimli olun. İş arkadaşlarınızla da aranız çok iyi olacak. Bu ay size şekeri fazla kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bunun dışında 21 itibariyle beslenmenize ve çalışma yerinize bir düzen getirebilirsiniz. Kendinizi bu konularda ne kadar güvende hissederseniz bu ayın sonu sizler için o kadar verimli bitecek.

Oğlak Burcu: Nisan ayına başlarken aile meseleleri gündeminizde olmaya devam edecek. Aileniz ve evinizle ilgili işleri yeni baştan düzenlemeye başlayabilirsiniz. Ailenizin duygularına kayıtsız kalmak yerine onlara heves vermeye çalışın. Özellikle ayın 16’sı itibariyle evinizde bir yenilik yapabilirsiniz. Bunu yaparken son derece atak olacaksınız. Ama kendinizi öfkeli bir şekilde ifade etmek yerine kararlı bir şekilde ifade etmeniz olayları daha fazla hızlandıracaktır. Ay boyu sürecek olan sevme sevilme arzunuz 21 itibariyle iyice gün yüzüne çıkıyor olacak. Bu ay sizler için çok keyifli, aşka aşık ve açık bir şekilde geçebilir. Bu ay size tavsiyem size keyif veren şeyleri yapmanız ve yaratıcılığınızı arttırmanın yollarını bulmanız olabilir. Eğer buna dikkat ederseniz çok neşeli bir şekilde ayı sonlandırabilirsiniz.

Kova Burcu: Nisan ayında davranış şekliniz ve üslubunuz üzerinde epey düşüneceksiniz. Bunun şu ana kadar nelere yol açtığını fark ederseniz, kardeşleriniz ya da akrabalarınızla ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Başkalarının duygularınız göz ardı ederek insanlarla konuşmak yerine onlara da enerjinizi verin. Özellikle 16’sındaki Yeni Ay’la çok daha girişken ve konuşulan biri olacaksınız. Fikirleriniz bir şeylerin başlamasına öncülük edebilir. Siz yeter ki neyi neden yaptığınızı bilin. Ay boyunca sizi gizliden gizliye rahatsız eden bir şeyler olabilir, küs ya da düşman olduğunuz birileri varsa onların arkanızdan iş çevirdiğini duyabilirsiniz. Siz kendi yolunuza bakarsanız kimsenin sizi korkutmasına müsaade etmezsiniz. Kendini bu ay evinizde çok huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Evinizi yeniden dekore etmeyi düşünebilirsiniz. 21 Nisan’dan itibaren evinizde ve ailenizle çok daha verimli olmaya başlayacaksınız.

Balık Burcu: Ay boyunca gelir giderleriniz konusunda hesaplar yapacak ve ödemelerinizi yeniden kontrol edeceksiniz. Para kazanma konusunda önünüze eski kaçırdığınız fırsatlar gelebilir ve bunları değerlendirebilirsiniz. Kendinize güvenin ve adım atın. Özellikle 16’sındaki Yeni Ay’la beraber maddi açıdan yeni başlangıçlar yapmaya ya da paranızı bir şeylere yatırmaya elverişli bir ortam olacak. Ay boyunca sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız arasında bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi savunacak ve hakkınızı arayacaksınız. Bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. 21 Nisan’dan sonra gündeminizde kardeşleriniz ve kısa yolculuklar olacak. Kendinizi sanatla ifade etme fırsatı bulacaksınız. Ayın sonundaki dolunayla ise yurtdışı planları ya da eğitim konuları gündeme gelebilir. Sosyalleşmek ve ufkunuzu geliştirmek size çok iyi gelecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s