9 Aralık Haftası

Siz Pazar’ın keyfine çıkarıyorken ben sizin için önümüzdeki haftanın önemli gündemlerinden bahsedeyim. Ne de olsa Jüpiter Oğlak’ta; zamanı iyi kullanman kazanıyor. Bu yüzden planınızı programınızı iyi yapın derim. Bakalım bu hafta neler oluyormuş?

🎄Haftaya Ay Boğa’da başlıyoruz. Bu yüzden verimli, üretken ve sabırlı bir başlangıç olacak! Merkür ise aynı gün Yay’a geçiyor; 29 Aralık’a kadar her konuda düşünmek ve konuşmak isteyeceksiniz. Bol bol felsefe kitabı okuyup, uzak ülkelere seyahatler planlayabilirsiniz.

🎄Perşembe 19º İkizler’de Dolunay var; bol sosyalleşme, gezme, kısa yolculuk, haber ve telefon trafikleri olacaktır. Uzun zamandır beklediğiniz arama bu hafta yapılabilir. Sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Hızlı bir hafta olacak, çok hızlı! 🙂 Hoopp, önümüzdeki hafta oldu! 😛😄

🎄Bu hafta ilişkiler gezegeni Venüs, Satürn’ün ve Pluton’un soğuk etkisinde kalarak, ilişkileri biraz soğutabilir. Ama bu soğuk rüzgarlar aynı zamanda işin içine bir ciddiyet de katabilir. Bu hafta hiçbir işinizde acele gelmeyin. Kimsenin baskısı altından kalmadan, “evet” diyin! 😛Şaka şaka… Aksine, evet demeden önce düşünün. Ne yapmak istiyorsanız, planlayarak ve adım adım gidin… Özellikle uzun vadeli hedefleriniz için onu bunu dinleyerek kafanızı karıştırmayın.

🎄Cuma’dan itibaren gökyüzünde Mars Neptün üçgeni olacak… Böyle birbirinden farklı gezegenlerin iyi açı yapmalarına bayılırım… E biri hareket demek, diğer daha bir içe dönmek falan demek… Bu yüzden bu hafta bazen hiçbir şey yapmadığınızda, neler yaptığınızı görün! 🙂 Özellikle Cuma- Cumartesi- Pazar. Kendinizi bir şeylere zorlamak yerine, bedeninizi izleyin ya da içinizde neler olduğunu gözlemleyin. İnanın, çok iyi gelecek!

🎄Ay, ayrıca haftasonu

🎄 Ay’ın boşlukta olduğu zamanlar ise şu şekilde: Salı 19.46’ya kadar, Perşembe tüm gün- Cumartesi akşamı!

🎄Koçlar, Aslanlar ve Yaylar özellikle eğitim ve seyahatlerle ilgili kararlar verecekler. İş ve parayla ilgili sürpriz güzel gelişmeler olacaktır. Boğalar, Oğlaklar ve Başakların karşılarına onlara rehberlik edecek insanlar çıkacak. Değişime ne kadar açık olurlarsa, mucizeleri o kadar fazla görücekler. Yengeç, Akrepler ve Balıklar için ilişkilerde ve aşkta heyecanlı gelişmeler olabilir. Bu haftayı kaçırmayın. İkizler, Teraziler ve Kovalar için ise hızlı ve sosyal bir hafta olacak. Yoğun olacaksınız. Ev- kariyer hayatınızdaki gelişmeler hayatınızı değiştirecek.