27 Nisan Haftası Burç Yorumları

Koçlar haftaya duygusal başlayabilir. Aile sevgileri coşacak. Hafta orası ise aşk hayatlarında neşeli gelişmeler var. Ayrıca parasal riskler almak için harekete geçeceksiniz. 

Boğalar haftaya kararsız başlayacaktır. İletişimlerinde alıngan olacaklar. Hafta ortası ise yeniliklerine evlerinde yapacakları değişimler başlayacaklar. 

İkizler haftaya üretken başlayacak. Özellikle salı çarşamba çalıştıkça iyi hissedecek ve çok yol katedeceksiniz. Haftasonuna doğru ise içinize attıklarınızı paylaşacak imkanlar bulabilirsiniz.

Yengeçler haftaya biraz yorgun başlayabilirsiniz. Ama salı ve Çarşamba günleri hayat sizin için hızlanıyor. Haftasonuna doğru ise ortaklaşa projeler yapmak için elinize cebinize sokacaksınız.

Aslanlar haftaya gel gitli başlayabilirsiniz. Salı Çarşamba günleri yorganın altına girip çıkmak istemeyebilirsiniz. Ama merak etmeyin, hafta sonuna doğru iyice açılacaksınız. Gelecek hedefleriniz için harekete geçeceksiniz. 

Başaklar haftaya yeni planlarla başlayacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri arkadaşlarınızdan destek bekleyebilirsiniz. Haftasonuna doğru ise kimse yanınıza yaklaşmasın… Bolca hayatı sorgulayacak ve yalnız yaşamaya alışmaya başlayacaksınız.

Teraziler haftaya neşeli başlayacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Haftasonuna doğru ise enerjinizin kaynağı sosyalleşmek ve dostlarınız olacak. 

Akrepler haftaya ketum başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri kendinizi yeni maceralara atılırken bulabilirsiniz. Haftasonuna doğru ise ilişkilerinizdeki önemli değişimler artık iyice görülmeye ve konuşulmaya başlanacak.

Yaylar haftaya dışadönük başlayacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri gizli işler peşine düşebilirsiniz. Haftasonuna doğru ise eğitim ya da basın yayın konularında kendinizi göstermeye başlayacaksınız.

Oğlaklar haftaya düzenli başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri çalışmalarınızı başkalarıyla paylaşabilir ya da ilişkilerinizde aktif olabilirsiniz. Haftasonuna doğru ise yatırım yapmak için gerekli desteği bulacaksınız.

Kovalar haftaya enerjik başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri çok çalışacak ve yorulacaksınız. Haftasonuna doğru duygusal yaşadığınız tüm krizler ilişkilerinize yansıyacak. Partnerinizle duygusal paylaşımlarınız çoğalıyor.

Balıklar haftaya gelgitli başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri aşk enerjiniz artıyor. Haftasonuna doğru ise eğitim ve gündelik hayatınızda yapacağınız yenilikler için yeni arayışlar içine gireceksiniz. Sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz!