2019 Yılı Ve Burç Yorumları

Gümbür gümbür bir yeni yıl geliyor, işte karşınızda 2019. Valla bu 2019 bütün burçlara iyi gelecek gibi duruyor, ben astrolojinin yalancısıyım.

  • Neticede Satürn Oğlak’ta, Jüpiter Yay’da (Etkilerini buradan okuyabilirsiniz) ; yani sosyal gezegenler rahat ettikleri evdeler ve ayaklarını koltuğa uzatıp televizyon izleyebiliyorlar. Yani bu burçlarda güçlerini tam gösterebiliyorlar. Herkes işine gücüne konsantre, bir yandan hayattan keyif alıyor ve ufkunu genişletebiliyor! Kitap yayınlamak isteyen, köklü bir iş kurmak isteyenler vb için gayet destekleyici konumlar bunlar. Gel arkadaş gel! :p
  • Bir yandan Mars ve Venüs gerilemiyor. Allah’ım ne mutlu bir haber! (2018’de gerilemişti) E bu da herkesi geçen seneye kıyasla daha fazla rahatlatacak. Evlenmek isteyenler için çoğu gün müsait! :p) 
  • Merkür ise her zaman olduğu gibi muntazam bir düzen içinde gerileme hareketlerine devam ediyor olacak. Sırasıyla Mart, Temmuz ve Kasım aylarında gerileyecek. Hem de su burçlarında! Bu yüzden bu üç ay son derece duygusal geçebilir. 
  • Kuzey Ay Düğümü Yengeç’te; 2019’a karma bir sene denebilir. Yani geçmişte yapılan bütün hataların bedeli ödenecek. Ya da geçmişte affedilmemiş herkes bir daha şans isteyecek. Hafızalar canlanacak, eski aşklar gündeme gelecek ve sezgiler çok artacak. Aile kuranların sayısı artabilir; annelerin ve kadınların hakları daha fazla konuşulacaktır. Milliyetçilik artacak. 
  • 2019 yılına güçlü kadınlar damga vuracak. Bu ülkeleri yöneten kadınlar, kraliçeler olabileceği gibi, genel olarak kadınların konuşulacağı ve toplumda önemli rol oynayacakları bir sene olacak.
  • Bu sene kimse korkusunu saklayamayacak. Dürüst olan ve duygularının merkezinden kalabilen 2019 yılının hakkını vererek yaşayacak. 
  • Öncü burçların (Koç, Oğlak, Yengeç ve Terazi) orta derecelerinde kişisel gezegenleri olanlar Satürn’den etkilenmeye devam ediyor. 1989 Kasım- Eylül 1990 arası doğumlular ise Satürn döngüsünden geçiyor. 
  • Uranüs ise Mart itibariyle sekiz sene kalmak üzere Boğa burcuna yerleşiyor. Dünyada para, tarım ve ekonomi konularına büyük bir teknoloji eli değecek gibi duruyor. (Ayrıntılı bilgi için: buradan okuyabilirsiniz.)

Şimdiden herkese iyi yıllar diliyor ve 2019’un herkese sevgi getirmesini diliyorum! Mutlu yıllar! 🙂