2018 Yılı ve Burç Yorumları

Sevgili arkadaşlar,

2018’e girerken sizler için burçların nasıl etkileneceğini yazdım, anlattım ve her sene olduğu gibi burçlara özel günlükler ve dilekler yaptım. Yeni bir seneye girmeden ve o sene için dileklerde bulunmadan önce belki ilk başta geçtiğimiz seneyi ele almamız ve değerlendirmemiz gerekir. Astroloji bize sadece gelecek hakkında bilgi vermez aynı zamanda geçmişi değerlendirmemiz için de rehberlik eder.

2018’e girerken size vereceğim en önemli tavsiyeler arasında kendini iyileştirmeye başlamanız olabilir. Biliyorsunuz ki Jüpiter Akrep burcunda; bu dönem ya kendi iğnemizle kendimizi öldüreceğiz (intihar vakaları da çoğalabilir) ya da o iğneyle kendimizi şifalandıracağız. Ruhumuzu dinlemek ve onun ihtiyaçlarına cevap vermemiz çok önemli.

Bunun dışında Aslan burcundaki Kuzey ay düğümü bize kendimizi ortaya koymamız gerektiğini söylüyor. İddialı olmalı, kendimize güvenmeli, kendimizi ifade etmeli ve alkışları kabul etmeliyiz. Zaman geri planda kalmanın zamanı değil, aksine kendini ortaya koymanın zamanı.

Oğlak burcuna giren Satürn ise bize bir yapı kurmanın tam zamanı olduğun vurguluyor. Hedeflerinizi koyun, sabır ve istikrarla onları gerçekleştirin! İki buçuk yıl sağlam başlangıçlar yapmak için verimli bir enerji var!

Tabii bütün bunların yanında hiç merak etmeyin ki samimi olan, sabırla yoluna devam eden ve eyleme geçenler sahnede kalacak. Kibirli olan, başkalarını aşağıda gören ve gösteriş için yaşayan insanlar da hala takip edilse de kendi içlerinde huzursuzluk yaşayacak.

Kısacası 2018’te herkes kendi içindeki çocuğu bulsun, kendine bir hedef koysun ve o yolda kendini iyileştirerek, konsantre olarak ve azimle yürüsün.

Yeni yılın hepimize güzellikler getirmesini diliyorum, sevgiler…! =)

Not: 2018’de dünya evine girecekler 5 Ekim ve 17 Kasım tarihleri arasına nikah koymasınlar lütfen! =)