18 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Geçen haftaya göre daha sakin bir haftaya giriş yapıyoruz. Ama 18 Mayıs haftası gittikçe şenlenecek, sonu bayram olacak. =) 23 Nisan’da başlayan dönemin sonu geliyor. O günlerde başlayan şeylerin sonuçları alınacak ve görülecek. O günler yaşamınıza hangi konularda ani değişimler- başlangıçlar olduysa, şimdi bunların aktifleştiğine şahit olacaksınız. Bir şeyleri biriktir, garanti altına alındı ve devam ettirildi. Artık onları başkalarıyla paylaşma zamanı… 22 Mayıs İkizler Yeni Ay’ı ile iletişim, yolculuk ve gezmeler başlıyor ve artıyor. Bir yandan Venüs gerilemesi etkilerinin olumsuz yansımaları bu hafta yaşanacak. İlişkilerde aldanmalar, aldatılmalar olabilir. Radikal bir değişim için iyi değil- farklı bir saç rengi mesela… Ya da saç kesimi. Hayal kırıklığı olabilir. Hafta sonuna doğru ise sorumluluk isteyen projeleri başlatmak için ideal… Sosyal, teknoloji bakımından yeni girişim ve projeler için çok uygun. 

  • Pazartesi aktif başlayacak. Tüm görüşme, yazışma ve toplantılar için çok uygun.
  • Salı sabahı güzellik maskesi yapabilirsiniz. İyi sonuç alacaksınız. Akşam abartılı davranışlardan uzak durun.
  • Çarşamba günü hareketli olacak. Girişimci ruhunuz devreye girecek ve Güneş İkizler’e giriyor.
  • Perşembe akışta kalın. Dua, meditasyon gibi içsel çalışmalar için uygun bir gün.
  • Cuma sevgi sözcükleri havada uçuşacak. “Seviyorsan git konuş.” günü… 11:00- 16:53 arası Ay boşlukta, akşam Yeni Ay var.
  • Cumartesi sabahı spor yapmayın.
  • Pazar ise bayramın ilk günü ve bol muhabbetli sohbetli geçecek!

Koçlar bu hafta hem arkadaşlarına hem yakın çevrelerine doyacak. Ne yapın ne edin bu hafta komşularınızı ve akrabalarınızı arayın. Bir hal hatır sorun. Düşüncelerinizi masaya yatırın. Alışverişlerden karlı çıkacaksınız. Arkadaşlarınızla iyi anlaşmalar yapabilirsiniz.

Boğalar bu hafta en sevdikleri şey olan para konularıyla meşgul olacaklar. Yatırım yapabilirler. Gelirleri ve kaynakları konusunda başlangıçlar olacak ve tüm bunlar sayesinde gelecek ideallerine yatırım yapmış olacaklar. Para kazanmak ve kaynaklarınızı canlandırmak için çalışın.

İkizler için bu hafta yepyeni bir hafta… Kişisel bir projeye başlayabilirsiniz. Bunların hepsi yazın ve bir yere kaydedin. Gerekiyorsa görselleyin. Sadece kendinizi düşünün ve yaşamınızda hangi başlangıçları yapmak istiyorsanız bunlar için planlar yapın. Güneş sizin için doğuyor…

Yengeçler bu hafta bolca yalnızlığa ihtiyaç duymaya başlayacaklar. Özellikle Çarşamba ve Perşembe itibariyle… Yengeç dönemi başlamadan yaşamınızda bir temizlik yapabilirsiniz. Artık neleri kullanmıyorsanız- kimler size fazlalık oluyorsa yüklerinizden arınacaksınız.

Aslanlar bu hafta sosyalleşmeye başlıyorlar. Arkadaşlarına doyacaklar. Onlarla bol bol iletişim halinde olacaklar. Sosyal medya hesaplarınızı yenileyebilirsiniz. Digital platformlarda interaktif olacaksınız. Arkadaşlarınız sizi birileriyle tanıştırabilir. Tekliflere açık olun.

Başakların bu hafta hedefleri canlanıyor. Büyük düşünecekler ve büyük oynayacaklar. Kariyeriniz için niyetler belirleyin ve başarı için plan yapın. Sorumluluk alacaklar ve çalışma alanlarında yapacakları değişimler ile geleceğe göz kırpacaklar.

Teraziler bu hafta yeni eğitimlere başlayabilirler. Seyahatler planlayabilirler. Cuma itibariyle çok daha neşeli ve iyimser bir ruh haline giriyorlar. Özellikle hobilerini işe dönüştürmeleri sayesinde büyük kitlelere hitap edebilirler. İyi düşünücekler , iyi olacak!

Akrepler bu hafta eşlerinin ya da ailesinin maddi durumlarıyla ilgili gündemlerinde başrol oynayacaklar. Bu konularda keskin zekanızı kullanın ve gereken kararları verin. Gücünüzü başkalarıyla paylaşın ki ortaya daha büyük güçler çıksın.

Yaylar bu hafta ilişkilerine odaklanıyor. Uyumlu hissedecek ve partnerlerine önem verecekler. Cuma günü itibariyle işler ciddileşebilir ve bunun etkilerini Kasım’da görebilirler. Tüm ilişkiler resmi hale gelebilir. Şu an karar vermeseniz de ilerisi için size bir fikir oluşturacak.

Oğlaklar bu hafta sağlıklı yaşamaya karar verecek. Bayram sonrası için kendinize bir günlük program hazırlayacaksınız. Doğa yürüyüşleri yapabilir, fitness yapabilirsiniz. Buzdolabınızı yeşilliklerle doldurun ve kendinizi iyi bir yaşama layık görün.

Kovalar için bu hafta romantizm haftası olacak… Kalpleri atacak, sevilecekler ve bol bol sevgi sözcükleri duyacaklar. Özellikle Cuma günü itibariyle yaşamda çok aktif olacaklar. Aşk kapınızı çalacak ve onla beraber hayata atılacaksınız.

Balıklar bu hafta tam bir ev kuşu oluyor. Cuma günü itibariyle ev ve aile konuları gündemlerinde olacak. Ev taşımayı düşünebilirler. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yere ihtiyaç duyuyorsanız bayramda hazır karantina varken bunu yaratın. Bir odanız, kendinize ait bir köşeniz, resim yapabileceğiniz bir masanız var mı?