11 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü epey hareketli. Hareketten bereket doğarmış, umarım öyle olur… Merkür İkizler’e giriyor, Mars Balık’a giriyor, Satürn, Jüpiter ve Venüs geri hareketine başlıyor!! Ayrıca Mayıs’ın ayının en şanslı günlerinden biri de bu hafta yaşanacak… Bazı konularda işler hızlanırken, bazı konulara yavaşlama gelecek. Mesela Venüs 25 Haziran’a kadar geri gidecek, bu dönemde büyük estetik müdahalelerden ve evlilikten kaçınmak gerekir. Erteleyin! Kesin bilgi! 🙂 Bir yandan ise haberleşme, yolculuklar ve iletişimler artıyor ve hızlanıyor. Olay çok!

Peki bu hafta hangi gün ne yapılır- ne yapılmaz?

  • Pazartesi tek başınıza bitirmeniz gereken işleri yapmak, bol bol çalışmak ve haftanın yükünü önden azaltmak için iyi bir gün. Bugüne toplantı, önemli konuşma ve haberleşme işlerini koymayın.
  • Salı 13.29’a kadar kendinizi göstermek, bir şeyler talep etmek, canlı yayın yapmak için iyi! 🙂 18.38’e kadar ise işler sonuçlanmaz…
  • Çarşamba spiritüel işler yapmak için uygun…
  • Perşembe öğlen saatlerine kadar kuaföre gidilsin. 17.02’den sonra Ay boşlukta…
  • Cuma başvuru ve taleplerini gündüzden halledin. Akşam mümkünse iletişim kurmayın.
  • Cumartesi ilişkilerde dikkat edilmesi gerekiyor.
  • Pazar her türlü görüşme, girişim ve başlangıç için iyi!

Koçlar haftaya çalışarak ve sorumluluk duygusuyla başlıyor. 25 Haziran’a kadar iletişim sorunları, kardeş ve komşularla sürtüşme yaşanabilir. İlişkilerde iletişim sorunu olacaktır. Hafta ortası itibariyle arkadaşlarıyla maddiyat yüzünden sorunlar yaşayabilir. Hafta sonu kariyerinizi geliştirecek maddi fırsatlar yakalayacaksınız. Ayaklarınız yere sağlam basacak ve geleceğe güvenle bakacaksınız.

Boğalar haftaya inanarak ve iyimser duygularla başlıyor. 25 Haziran’a kadar yanlış harcamalar yapmaya meyilli olacak. Değer duygusunu sorgulayacak. Hafta ortası itibariyle ihtiyaçları ve hedefleri arasında kalabilir. Mesleki değişimler yaşamın gidişatını değiştirebilir. Hafta sonu kendini dünyanın en tepesinde ve çok şanslı hissedecek. Seyahatler ve eğitimler planlayacak… Hayata yeniden inanacak.

İkizler haftaya kararlı duygularlar başlıyor. 25 Haziran’a kadar ilişkilerinde mesafeye ihtiyaç duyabilir. Kendini yeniden tanıyacak ve eski motivasyonlarını hatırlayacak. Hafta ortası özgür hissetme ihtiyaçları olacak. Karamsar duygulardan uzak durmalılar. Hafta sonu sezgileri ve duyguları çok güçlenecek.

Yengeçler haftaya ılımlı ve işbirliği yaparak başlıyor. 25 Haziran’a kadar eski sevgililer, gizli aşklar gündemde olacak. İnançlarınızı tazeleyebilirsiniz. Hafta ortası eşten ve aileden gelen paralar gündeminizde olacak. Hafta sonu ise aşk konularıyla ilgili çok çok şanslısınız. Hayat size tüm umutlarınızı geri getiriyor…

Aslanlar haftaya endişeli duygularla ama düzenli başlıyor. 25 Haziran’a kadar arkadaşlık ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir… Hafta ortası ilişkilerdeki değişimi göreceksiniz. Partnerliğe ihtiyaç duyacaksınız. Hafta sonu ise iş hayatınızda büyük fırsatlar olacak. Bu geleceğinizi önemli anlamda iyi etkileyecek.

Başaklar haftaya enerjik başlıyor. 25 Haziran’a kadar eski patronlarıyla iletişime geçebilir ve eski iş imkanlarını yeniden bulabilirler. İş ve aşk hayatlarıyla ilgili önemli kararlar verecekler. Hafta ortası iş hayatında değişim olabilir. İçine sinmese de bu değişim olacak. Hafta sonu ise çocuklarınızla olan iletişiminiz ve aşk hayatınız sayesinde yaşama sevinciniz artacak.

Teraziler haftaya yorgun ve düşünceli başlıyor. 25 Haziran’a kadar hayata olan sevgisini sorgulayacak. Yabancı yerlerden eski aşkları varsa onlarla yeniden iletişime geçebilir. Hafta ortası maddi konularda gereksiz riskler almamalı. Hafta sonu ise ev konularında olumlu gelişmeler yaşayacak. Alacağınız maddi destekler evinizi yeniden kuracaksınız.

Akrepler haftaya aktif ve hızlı başlayacak. 25 Haziran’a kadar ilişkilerinizdeki sorunlar artacak. Ama bunları bir deneyim olarak görmelisiniz. Ortak parasal konularda yeniden bir değerlendirme olabilir. Hafta ortası evde ve aile konularıyla ilgili bir değişim olacaktır. Hafta sonu ilişkilerinizle ilgili olumlu ve istediğiniz haberleri alabilirsiniz. Sosyalliğiniz artacak.

Yaylar haftaya sakin ve çalışkan başlayacak. 25 Haziran’a kadar partnerinizle problemleri çözme fırsatı bulacaksınız. Bunun için ilişki terapisi alabilirsiniz. Birilerinden yardım alın. Hafta ortası çok yoğun geçebilir ve fiziksel olarak yorulabilir. Hafta sonu maddi fırsatlarla çalışma hayatını şekillendirecek ve geliştirecek.

Oğlaklar haftaya girişken başlayacak. 25 Haziran’a kadar çalışma hayatında sorunlar yaşayabilir. Çalışma arkadaşlarıyla atışabilir. Hafta ortası para konularında sorunlar yaşayabilir. Yatırım ve risk almaktan çekinecek. Hafta sonu ise her konuda çok çok şanslı. Aşk yüzüne gülüyor… Kendine güvenecek ve yaşamında geliştirici başlangıçlar yapacak. Ödül alacak.

Kovalar haftaya geç başlayacak. 25 Haziran’a kadar aşkla ilgisi kafası karışık olacak. Eski sevgililer dönebilir. Eski hobilerine yeniden başlayabilir. Hafta orası duyguları çok gel gitli olacak… Ailesiyle çatışabilir bu yüzden öfkeli ve isyankar çıkışlar yapabilir. Hafta sonu ise bunların hepsi telafi olacak… Bugüne kadar içine attığı her şeyi affedecek…

Balıklar haftaya idealist bir tutumla başlayacak. 25 Haziran’a kadar ailesiyle iletişimde problemler yaşayabilir. Evde huzur sağlamakta zorlanacak. Hafta ortası içine attıklarını konuşma fırsatı bulabilir. Biraz yalnız kalmak isteyecek. Hafta sonu ise özellikle arkadaşlarından iyi haberler alacak. Ekip çalışmalarıyla yeni eğitimlere ve projelere başlayabilir. Hepsi çok uzun vadeli olacaktır.