1 Haziran Haftası Ve Burç Yorumları

Böyle bir hafta görülmedi. Hareketliliğinden ve hızından daha çalışırken yoruldum… Yeni bir hafta başlarken yeni bir ay da başlıyor… Hem de tüm değişimiyle… Tutulmalar peşi sıra gelecek. Gökyüzünde gezegenler biraz çatışma içinde ve bu özellikle ilişkileri etkiliyor. Bir yandan eğitim, din, hukuk, uluslar arası ticaret, yayıncılık kuruluşlarında değişimler başlayacak. Bu da kişisel hayatlarda insanların yaşama bakış açısını değiştirecek. Göçler, başka şehirlere- ülkelere taşınanlar, inançlarını değiştirenler olabilir. Tabii bunun etkileri bir buçuk yıl boyunca devam edecek. Kafaların karışacağı, işlerin çoğalacağı ve arap saçına döneceği bir haftaya giriyoruz. Planlarınızı iyi yapın. Hatta ne kadar çok plan yaparsanız yapın esnek olmanız da gerekecek. Çünkü planlarınız değişebilir. Kısacası koşullar değişime uğrarken esnek kalmayı ve spontane olmayı öğreneceksiniz. Özellikle Haziran’ın ilk iki haftası bilmediğiniz içeceklerden, içkilerden, balık restoranlarından ve sizi uyuşturan her şeyden uzak durun. Bunlar zarar verici olacaktır. Bir yandan cinsel hastalıklar da artabilir. Kısacası bilinmeyen her şey bu dönem zarar verici olacak.

  • Pazartesi günü haftanın en iyi günlerinden biri… İlişkiler, sosyallik, arkadaşlık ve estetik işleri açısından olumlu olacak. Kuaför işlerinizi 13:39- 19:05 arasında yapabilirsiniz.
  • Salı sabahı gergin geçebilir. Bugün genel olarak kendinizi olaylardan ve insanlardan uzak tutmaya çalışın. 13:39- 19:05 arası olaylar sonuçsuz kalır. Akşam ise huzursuzluk ve depresyon artabilir.
  • Çarşamba önemli bir gün… İlişkiler adına zorlayıcı ama bir yandan da yeni bir dönem başlıyor… 20:43’te özel bilgiler, dualar ve konuşmalar olabilir. Kendinizi dinlemeye çalışın. Sezgiler artacak. Ayrıca akşam spor yapabilirsiz.
  • Perşembe sabahı iletişim ve toplantılar için olumlu geçecek. 14:36- 20:16 arası ay boşlukta; yaşama adapte olmak zor olacak.
  • Cuma tutulma günü… Bugün teknoloji aletleri satın almak- sosyal medyada aktif olmak ve alışveriş için iyi bir gün. İyimserlik- macera artıyor. Değişim çok!
  • Cumartesi tüm gün Ay boşlukta. Sakin bir gün.
  • Pazar gününü gelecek haftanın plan programını yaparak geçirebilirsiniz.

Koçlar haftaya iyi ilişkiler kurarak başlayacaksınız. Hafta ortası konuşmalarınızda ve iletişimlerde açık olmamak sorun yaratabilir. Ya ne istediğinizi bilmiyorsunuz, ya da kafanız çok karışık olacak… Kardeşler ve komşularla problemler yaşayabilirsiniz. Ay Tutulması ile beraber önümüzdeki on gün boyunca yaşam alanınız değişecek. Ülke- şehir değişimi yapacaksınız. Sizin için değişimle beraber heyecanlı maceraların olacağı bir dönem olacak. Kaos sizi korkutmasın.

Boğalar haftaya yoğun başlayacaksınız. Yapacak işiniz çok, zamanınız az gibi hissedebilirsiniz. E o zaman, çalışın! 🙂 Hafta ortası maddi konularla ilgili karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bu arkadaşlarınızla ya da ekip çalışmalarında tartışmalara yol açabilir. Paranızı iyi değerlendirdiğinizden emin olun. Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber ortak girişim, gayrimenkul veya para kazanma fırsatları yakalayacaksınız. Önümüzdeki on gün boyunca partnerinizle aranızdaki bağ derinleşiyor…

İkizler haftaya enerjiniz yüksek başlayacaksınız. Sevildiğinizi hissedeceksiniz. Ama bu hafta ilişkileriniz bir dönüm noktasından geçiyor. Hafta ortası gelecek konusundaki endişeleriniz ve hedeflerinizin belirsiz olması yaşamınızı yönlendirmenizi engelleyecek. Kendinize değer vermeye çalışın. Cuma Ay Tutulması ile beraber ilişkilerinizde değişimler, bitişler ve yepyeni başlangıçlar olabilir. Partnerinizi yeterince anladığınızı düşünüyor musunuz? Yoksa kafanızın karışıklığı ilişkinizi de etkiliyor olabilir mi?

Yengeçler haftaya ailenizde oluşan değişimlerle başlıyorsunuz. Evinizi güzelleştirecek alışverişler yapabilirsiniz. Hafta ortası aşk meşk hayatınız oldukça canlanıyor ve hareketleniyor. Seyahatler ve alışveriş konularında karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta göreceğiniz rüyaları yazın! Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber iş koşullarınızda değişimler yapmaya hazırlanacaksınız. Siz her zaman geniş düşünen birisiniz, şimdi bunu uygulamanın tam zamanı! Ticaret ve hukuksal anlamda sorunlar yaşasanız da, değişimleri planlayın.

Aslanlar haftaya öyle yoğun başlayacaksınız ki, siz bile şaşıracaksınız! Değişim size iyi gelecek. Hafta ortasına doğru gökyüzündeki gerilimden yırtıyorsunuz sayılır… Genel olarak bu ara maddi endişeleriniz varsa bunlar yüzünden gelecekle ilgili plan yapmanız zor olabilir. Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber ise enerjiniz artacak. Bu Tutulma size aşk getirecek, heves ve bol tatil getirecek gibi duruyor. Tadını çıkarın ve size özgür hissettiren ne bunu keşfetmeye çalışın.

Başaklar bu hafta sizin için önemli bir hafta.. Haftaya üreterek başlıyorsunuz. Aslında son bir kaç haftanızı göz önüne alınca siz de yaşamınızda bir değişim sürecinde olduğunuzun farkındasınız. Çarşamba günü ilişkilerinizle ilgili kararlar gündeminizde olacak. Buradaki belirsizlik ve kaos gelecek planlarınızı etkileyebilir. Ne istiyorsunuz ve yakın bağ kurduğunuz insanlarla uyumlu musunuz? Cuma günü gerçekleşecek Tutulmayla beraber aile yaşamınızda, evinizde önemli değişimler olacak. Yurtdışı- şehir dışından gelecek bir iş imkanıyla taşınma bile gündeminizde olabilir. Hazır olun.

Teraziler haftaya duygusal çalkantılarla başlayacaksınız. Hafta ortası harcamalarınızda bir artış olabilir. Giderlerinizdeki artış sizi endişelendirebilir. Çarşamba- Perşembe günlerinde heyecan verici seyahatler planlayabilirsiniz. Yabancı kişilerle olan diyalogunuz size ışık olacak. Cuma günü gerçekleşecek Tutulma ile yeni eğitimlere hazır olun. Yaşamınızdaki değişimler sizi gençleştirecek.

Akrepler haftaya biraz dalgın başlayacaklar. Hafta ortası ise gündeminiz yoğunlaşıyor. Evdeki tartışmalar sizi duygusal olarak yıpratabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkilerinizde tutku sayesinde dönüşümlere açık olacaksınız. Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulması ise önümüzdeki altı ay boyunca maddi kaynaklarınızda ve yaşamınızda değerlerde değişim olacak. Maddi endişelerinizi olumluya çevirin ve gelecek fırsatlara karşı açık olun. Kendinize değer vermeye başlıyorsunuz.

Yaylar bu hafta sizin haftanız! Haftaya oldukça sosyal başlayacaksınız. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkilerinizdeki gündemle beraber yaşamın size başka bir yöne doğru ittiğini göreceksiniz. Ev konusunda hareketlilik ve ailenizde çatışmalar direkt olarak ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor olacak. Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber fiziksel görünümünüzde, yaşamınızda ciddi değişimler olacak.

Oğlaklar haftaya çalışarak başlıyorsunuz ve çalışmak sizin işiniz. Hafta ortası zamanınızı bolca arkadaşlarınıza ayırabilirsiniz. Onları görmek size iyi gelecek. Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber biraz yalnız hissedebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmayacaksınız. Kardeşler ve komşularla sürtüşmeler artabilir.

Kovalar haftaya neşeyle başlayacaksınız. Hafta ortası mesleğiniz gündeminizde olacak. Bol çalışmak size iyi gelecek ve önemli kişilerle görüşebilirsiniz. Bir yandan sevgilinizden hediyeler de alabilirsiniz. Tadını çıkarın… Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber sosyal hayatınızda değişimler olacak. Arkadaşlarınız size bu dönem bol destek olacak ve beraber ortak işler yapabilirsiniz.

Balıklar haftaya başlarken krizler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası ailenizle ilgili konular önemli olacak. Onlara olan sevginizi tekrar hatırlayacaksınız. Geçmişle yollarınız bu hafta bolca kesişecek… Ay Tutulması size büyük kariyer değişimleri getiriyor. Altı ay sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz, isterseniz bir düşünün… Alacağınız kararlar sizi büyük bir atılıma götürüyor. Her an işinizle popüler olabilirsiniz.